TwórcyAgnieszka Mielech

Autorka serii, urodzona w Białymstoku, od ponad 25 lat mieszkanka Warszawy. Absolwentka Polonistyki oraz podyplomowych studiów Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności w Instytucie Literatury Polskiej UW a także Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Executive MBA
na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z dystrybucją filmową.

Autorka książek dla dzieci, nakładem wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) ukazały się książki z serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn oraz Jaga Czekolada i baszta tajemnic oraz Jaga Czekolada i władcy wiatru.
Mama Basi oraz pasjonatka literatury dziecięcej i podróży.

Strona i blog autorki:
agnieszkamielech.com

Profil autorki na lubimyczytac.pl:
lubimyczytac.pl/autor/98008/agnieszka-mielech

 

Magda Babińska

Ilustratorka. Mama małej Matyldy, która stanowi dla niej niekończące się źródło inspiracji. Ilustruje publikacje dla najmłodszych, takie jak np. książeczki Zgaduj z Czuczu i XploreTeam, „Świetlik w Ciemności” Jakuba Ćwieka, „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, „Jaga Czekolada” Agnieszki Mielech. Rysuje setki ilustracji do podręczników dla przedszkolaków i szkolniaków. Prywatnie fanka wszelkiej fantastyki i komiksów. Twórca ilustracji do książek z gatunku urban fantasy Anety Jadowskiej.

Rysuje przygody swojej córki:
facebook.com/matyldadaily.

Jej prace można znaleźć tu
dedodesign.pl

oraz na FB:
facebook.com/masebi